3.11.2021

ABRA FlexiBee

Je Flexi pro mě?

Jste neustále v pohybu. Rádi řešíte věci rychle a jednoduše. Pracujete nejen v kanceláři, ale i doma nebo na cestách. Chcete aplikaci přesně do ruky, která se dá nastavit tak, že firemní agendu řeší z velké části sama a je možné ji s čímkoliv propojit. Poznáváte se? Pak je ABRA Flexi přesně pro vás.

Nápady jsou základem úspěchu. S Flexi máte zázemí na jejich realizaci.

Preferujete moderní webové rozhraní, které nabízí okamžitý pohled na data a rychle přes něj založíte fakturu i přes mobil nebo tablet? Nebo dáte přednost standardnímu desktopovému rozhraní aplikace pro Windows, Linux a macOS s kompletní nabídkou modulů? Obě varianty pracují nad stejnými daty, do obou aplikací se přihlásíte i pod stejnými údaji. Hlavní rozdíl je tedy v rozsahu funkcí a způsobu používání.

V cloudu a s API

Flexi můžete používat v internetovém prohlížeči, nebo si ho stáhnout do počítače. Aplikace funguje na platformách Windows, macOS, i Linux.

Flexi běží na bezpečném cloudu (nebo Vašem vlastním serveru), takže je kdykoli a odkudkoli k dispozici na počítači, telefonu i tabletu. Responzivní design zaručí, že se aplikace přizpůsobí velké obrazovce i malému displeji.

Proč si Flexi pořídit

Účetních softwarů je hodně. Když mají více agend, musíte si je většinou stáhnout do počítače. Když fungují online, často nabízí jen omezený počet funkcí. Když ovšem řídíte firmu a máte pod sebou tým lidí, potřebujete víc. Software, který toho hodně umí a zároveň se k němu můžete kdykoli a odkudkoli připojit. Proto je tady ABRA Flexi.

API jsme navíc vymazlili tak, že připojit k Flexi další aplikace je čirá radost.

Milujeme Macy.

Proto jsme hned v začátcích vývoje vložili kus energie do toho, aby na nich Flexi fungovalo. Když si Flexi stáhnete do svého Macu, neměli byste mít potíže. Maximálně jsme si pohráli s UX a UI tak, aby Flexi fungovalo na všech platformách. A nejjednodušší je využít webovou verzi.

ABRA Flexi vám pomůže uskutečnit plány, jak vést byznys jinak než ostatní. Kreativním myšlenkám dává potřebný technologický základ.

Jednoduše, chytře a bezpečně

Stačí se zaregistrovat na webu a začít. V kanceláři, kavárně nebo třeba při výšlapu do hor. To všechno včetně cloudu, který je zahrnutý v ceně. O svá data se bát nemusíte – samozřejmostí je bezpečně šifrovaná komunikace.

Flexi Story

V programování platí přímá úměra. Čím příjemněji se program používá, tím vyšší investice padly na jeho vývoj. ABRA Flexi si je naštěstí může dovolit. Má zázemí stabilní společnosti ABRA Software s obratem přes čtvrt miliardy korun. Česká firma působí také na Slovensku a ve Švýcarsku, zaměstnává 150 lidí a v oboru působí už několik dekád.

To znamená nejen finanční jistotu, ale hlavně zkušenost. Produkt vznikl před dvanácti lety z nadšení, které v něm zůstává i v roce 2020, kdy přichází v nové podobě. Ale pod kontrolou: „Zkušenost pomohla tomu, že emoce nedělala chyby,“ říká zakladatel ABRA Software Jaroslav Řasa. Jinými slovy: Nejsme další start up, který přepálí začátek a brzy zhasne. ABRA Flexi je běžcem na dlouhou trať. Má talent a pořádný výkon. Bude vás to s ním bavit.